Model

Moto ATV Skútr


Obchodní podmínky

Způsob odběru

Osobní odběr na prodejně v Pardubicích

Zboží odeberete osobně na naší prodejně v Pardubicích. Jakmile je Vaše zakázka kompletní, obdržíte automatický e-mail.

Česká pošta - obchodní balík (100 Kč bez DPH)

Zboží Vám bude zasláno obchodním balíkem České pošty. V den expedice zboží obdržíte automatický e-mail s čísly zásilek, jejichž pohyb je možné sledovat v on-line systému České pošty na adrese www.cpost.cz. Následující pracovní den po expedici by Vám měly být zásilky doručeny. V případě, že řidič pošty nezastihne kompetentní osobu na doručovací adrese, budou zásilky uloženy na Vaší poště, kde si je můžete vyzvednout. Paušální cena dopravy a balného činí 100,- Kč bez DPH.

Způsob platby

Hotově

Zboží uhradíte v hotovosti na naší prodejně v Pardubicích při osobním odběru. Jakmile je objednávka kompletní (tzn. všechno zboží je pro Vás rezervováno na prodejně v Pardubicích), obdržíte automatický e-mail. Zboží není nutné odebírat najednou (např. pokud není zakázka kompletní) - je možné odebrat položky, které jsou rezervovány.

Platba předem bankovním převodem

Zboží uhradíte předem bankovním převodem (popř. poštovní poukázkou) na náš účet. Platbu neprovádějte neprodleně po odeslání objednávky - k platbě budete vyzván(a) automatickým e-mailem po potvrzení dostupnosti objednaného zboží. Tento e-mail bude obsahovat všechny potřebné údaje pro provedení úhrady. Jakmile obdržíme Vaši platbu, můžete zboží osobně odebrat (pokud je zakázka kompletní) nebo Vám bude automaticky zasláno, pokud jste zvolil(a) doručení zboží.

Platba v hotovosti při převzetí zboží

Doprava na Slovensko

Na Slovensko zasíláme pouze zboží uhrazené předem na účet, podmínky jsou stejné jako u zaslání zboží při platbě předem do ČR.

Cena poštovného je 200Kč bez DPH

Záruka

Na dodané zboží poskytujeme záruku 24 měsíců. Záruka se vztahuje pouze na výrobní a materiálové vady. Záruka se nevztahuje na vady vzniklé běžným opotřebením, nesprávným použitím výrobku, nesprávnou manipulací ,nesprávnou montáží a nesprávným skladováním. Zboží při převzetí zásilkovou službou vždy pečlivě zkontrolujte, poškozené či jinak znehodnocené balíky reklamujte přímo u dopravce.

Dodávka objednaného zboží a odstoupení od smlouvy ze strany zákazníka se řídí zákonem 367/2000 Sb.

Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku v následujících případech:

  • v případě výrazné změny ceny zboží
  • v případě dlouhodobé nedostupnosti nebo ukončení výroby zboží

Pokud takový případ nastane, budeme Vás ihned kontaktovat emailem nebo telefonicky a domluvíme se na dalším postupu.

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14-ti dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Ve vrácené zásilce musí být vložena kopie faktury a způsob platby. Náklady na transport nese zákazník. Po obdržení vráceného zboží prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku převodním příkazem, nebo poštovní složenkou na adresu zákazníka.

Zboží je možno vyměnit do 14 dní od převzetí ,nepoužité a v originálním nepoškozeném obalu. Zákazník do balíku vloží kopii faktury a dopis, kde uvede za co si přeje zboží vyměnit. Dopručujeme se předem domluvit na tel.č.: 466 330 895.

Nákupní košík

Cena: 0,00 Kč
S DPH: 0,00 Kč
Nové zboží
Do našeho e-shopu bylo naskladněno nové zboží. Jedná se hlavně o blikače, zrcátka a páčky. Postupně bude nové zboží prezentováno na úvodní straně e-shopu. Do osazovacího katalogu byly doplněny také nové modely motocyklů.
8. 6. 2017
Sleva 30% - Slevový kód April30
Dojděte si pro slevu!!! Při použití slevového kupónu (April30) na konci objednávky, můžete získat slevu až 30% na veškeré zboží. Připravte se na novou sezónu již teď. Sleva je časově omezená! Jedině u nás se slevy sčítají. Pokud nakoupíte řetězovou sadu v kolonce akce, získáte slevu až 37%!
13. 4. 2017
Nově naskladněny Excel ráfky pro BMW, KTM ...
Rozměry 21x1,85 a 18x2,50 hledejte v našem E-shopu nebo volejte 603 52 52 57
25. 10. 2016
Přepravní společnost Geis
Nově můžete využít kromě České Pošty také přepravní společnost Geis.
1. 2. 2016
Trysky do karburátoru
Nabízíme nové trysky za bezkonkurenční ceny
19. 10. 2015
Tento web používá k poskytování svých služeb soubory cookie, pokud budete nadále používat naše stránky, předpokládáme, že souhlasíte s uložením cookies ve vašem zařízení. Souhlasím